FORKLİFT LASTİĞİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

MACLAS FORKLIFT LASTIK firması, yurtiçi’nde üretilmediği için dışa bağımlı olduğumuz dolgu forklift lastiklerinde, tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kaliteye sahip ürünleri, makul fiyatlarla Türk tüketicisinin kullanımına sunabilme misyonunu üstlenmiştir.

MACLAS 2016 yılında ticari hayata başlamıştır. Uzun bir araştırma sonucunda, SRI LANKA menşeili BGN firması ile iş ortaklığı yapılmasına karar verilmiştir.

BGN firmasının vizyonu ile ortak paydalar olduğunun anlaşıldıktan sonra  ECO MASTER – Dolgu Forklift Lastikleri’nin Türkiye’deki yetkili satıcısı  MACLAS FORKLİFT LASTİK firması’dir.

MACLAS FORKLIFT LASTIK olarak müşterilerimizin yeni çözüm ortağı olmak en büyük hedefimizdir. Ürün gamımızda Siyah Dolgu lastik ve İz Bırakmayan Dolgu lastik standart ve premium kalite olarak satışını tüm Türkiye’ de yapmaktayız.

Her türlü Forklift Lastiği ihtiyacınızda her marka forkliftiniz için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı ve deneyimli ekibimizle en hızlı, en ekonomik, en profesyonel çözümleri sizler için üretmeyi vadediyoruz.